Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. Józefa Moczyńskiego w Poznaniu.

W dniu 14 września 2019r. Zapaśnicy UKS ZST Lubsko uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym im. Józefa Moczyńskiego. Zawody gromadziły 170 zawodników z Litwy, Czech, Danii, Holandii, Łotwy i 14 klubów z Polski.

Najlepszy zapaśnik UKS ZST Lubsko na tym turnieju to STANISŁAW TROCZYŃSKI, który wygrał swoją kategorię wagową do 44 kg. Srebrny medal wywalczył CYPRIAN PAWLICZUK +85 kg. oraz WIKTOR GRABOWSKI 75 kg., który w finale uległ aktualnemu Mistrzowi Polski Piotrowi Chełkowi. Brązowy medal w świetnym stylu wywalczył JAKUB ADAMSKI 60 kg. Na 5 m. uplasowali się KSAWERY SŁOMKOWSKI, DAMIAN JELEŃ i KRZYSZTOF KOZACZEWSKI. KSAWERY KULASZ I JAKUB TOŁŁOCZKO uplasowali się na 7m. KACPER ADAMSKI był 8.

Data dodania: 2019-09-17 09:27:45
Data edycji: 2019-09-17 09:34:40