Rada Rodziców w roku szkolnym 2023/2024
Zarząd Rady Rodziców:
Przewodnicząca Rady Rodziców
Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców
Sekretarz
Komisja Rewizyjna
- Przewodnicząca
- Wiceprzewodnicząca
- Członek
Przedstawiciele Rad Oddziałowych 2022/2023:
Lp. | Klasa | Nazwisko i imię | Wychowawca |
1 | I TŻ | reprezentant: Stackiewicz Adrian członek: Łaszuk Anna członek: Nowak Katarzyna |
A. Butkiewicz |
2 | II TŻ | Przewodnicząca: Jastrzębska Monika Sekretarz: Smoleńska Anna Skarbnik : Słomkowski Kazimierz |
B. Bień |
3 | III TŻ /TPS | Przewodniczący: Słomkowski Kazimierz Zastępca: Lossa Katarzyna Zastępca: Zielińska Krystryna |
M. Sawicki |
4 | IV TŻ/TPS | przewodnicząca: Pawliczuk Honorata zastępca: Gregorowicz Magdalena sekretarz: Dawid Anna |
M. Kunicka |
5 | V TŻ sp | Przewodnicząca: Pawłowska Julia Zastępca przewodniczącego: Socha Monika |
O. Białkowska-Strzelecka |
6 | I TL A | RR: Skrzypa Julita RR: Koryzna Urszula RR: Smoleńska Anna |
J. Hawrylec -Molińska |
7 | I TL B | gospodarz: Feter Milena z-ca gospodarza: Marzena Rudzińska skarbnik: Szczepaniak Katarzyna |
M. Czarna |
8 | II TL | Przewodnicząca: Jurasik Katarzyna Zastępca przewodniczącego: Sarnowska Alicja Skarbnik: Lisicka Joanna |
R. Szymczak |
9 | III TL |
Przewodniczący: Konował Wioletta |
M. Ogonowska |
10 | IV TEL | Przewodnicząca : Adamska Magdalena Zastępca : Czerniak Ewa Członek : Muszyńska Bożena |
P. Łanda |
11 | V TPS/TE sp | Z-ca przewodniczącego: Zielińska Krystyna Przewodniczący: Baranowska Magda Skarbnik: Juszkiewicz Urszula |
E. Nagler |
12 | I TSE | Przewodnicząca: Chęcińska - Kupisz Elżbieta członek: Tosza Elżbieta członek: Cwalińska Urszula |
A. Korostylew |
13 | II TPS | członek: Węcławska Ryszarda członek: Opuszko Kornelia |
A. Paszkowska |
14 | I BR A | Przewodnicząca: Horodyska Elżbieta Członek: Kaznowska Justyna Członek: Nagórska Anna |
M. Ossowski |
15 | I BR B | przewodnicząca: Radzion Anna zastępca: Socha Monika członek rady: Byczko Monika |
Z. Krzywiecki |
16 | II BR | Przewodnicząca : Dębska Anna Zastępca: Lewandowska Renata |
M. Załużny |
17 | III BR | Przewodnicząca: Kempara Anita zastępca: Drozdek Anna |
B. Maćkowiak |
18 | II TE | Przewodnicząca: Ciebla Barbara Zastępca: Owsiany Zofia członek rady: Szostaczuk Andrea |
K. Kowsz |
Składę na Radę Rodziców prosimy uiszczać na podany numer konta: 55 1020 5460 0000 5902 0006 1259
68-300 Lubsko
ul. Powstańców Wlkp. 2