Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024
Przewodniczący: Victoria Grigis
Wiceprzewodniczący: Adrian Berus
Sekretarz: Oliwia Konował
Członkowie: Robert Pietraszko, Marcelina Bielińska, Marcelina Sierachan, Magda Prażanowska oraz Sara Płoneczka
Sztandar szkoły:
Kondrad Kaczkowski, Amelia Gregorowicz, Kinga Drabczyk
Opiekun: Beniamin Bień
Opiekun SU: Marta Kunicka
Samorząd Uczniowski: ogół uczniów szkoły
Rada Samorządu Uczniowskiego - przedstawiciele klas:
Lp. | Klasa | Trójka klasowa | Wychowawca |
Klasy pierwsze | |||
1 | I TŻ | Skarbnik : Mikulska Paulina Gospodarz: Bielińska Marcelina Zastępca gospodarza: Franelak Weronika |
A. Butkiewicz |
2 | I TSE | Zastępca gospodarza: Siewruk Sebastian Gospodarz: Zygowski Seweryn, Oskierko Krystian Zastępca gospodarza: Leńczuk Wojciech |
A. Korostylew |
3 | I TL B | Skarbnik : Józków Marcelina Gospodarz: Sierachan Marcelina Zastępca gospodarza: Słomian Hubert |
M. Czarna |
4 | I TL A | Skarbnik : Gospodarz: Zastępca gospodarza: |
J. Hawrylec-Molińska |
5 | I BR B | Skarbnik : Burzyk Kacper Gospodarz: Socha Borys Zastępca gospodarza: Mereczyński Oskar |
Z. Krzywiecki |
6 | I BR A | Skarbnik : Mostowska Julia Gospodarz: Siewruk Kinga Zastępca gospodarza: Prażanowska Magdalena |
M. Ossowski |
Klasy drugie | |||
7 | II TL | Skarbnik : Sara Płoneczka Gospodarz: Gregorski Gracjan Zastępca gospodarza: Paprzycka Klaudia |
R. Szymczak |
8 | II TŻ | Z-ca gospodarza klasy: Hance Dawid Skarbnik klasy: Dzikowska Kinga Gospodarz klasy: Kowalska Ada |
B. Bień |
9 | II TE | Z-ca gospodarza klasy: Kaszkur Mateusz Skarbnik klasy: Gilski Hubert Gospodarz klasy: Ciebla Marcel |
K. Kowsz |
10 | II TPS | Zastępca gospodarza klasy: Bartczak Dawid Skarbnik: Hudym Danil Gospodarz klasy: Melnyk Roman |
A. Paszkowska |
11 | II BR sp | Zastępca gospodarza: Rzeżawska Kinga Skarbnik: Braszak Wiktoria Gospodarz: Tokarski Marek |
M. Załużny |
Klasy trzecie | |||
12 | III BR | Przewodnicząca: Kumorek Julia z-ca przewodniczącego: Machnicki Damian |
B. Maćkowiak |
13 | III TL | gospodarz: Iwanowska Julia zastępca: Kraczka Filip |
M. Ogonowska |
14 | III TŻ/TPS | Zastępca: Będza Andżelika Skarbnik: Kołkiewicz Nikoletta Przewodnicząca: Bobin Jakub |
M. Sawicki |
Klasy czwarte | |||
15 | IV TŻ/TPS | zastępca gospodarza: Magdziarz Dominika gospodarz klasy: Kaczkowski Konrad skarbnik: Łanda Przemysław |
M. Kunicka |
16 | IV TL/TE | skarbnik : Duszczak Jakub gospodarz klasy: Grigis Victoria zastępca gospodarza: Berus Adrian |
P. Łanda |
Klasy piąte | |||
17 | V TSE sp | Z-ca przewodniczącego: Lisicki Michał Skarbnik: Stroński Maciej Przewodniczący: Kaszkur Norbert |
E. Nagler |
18 | V TŻ sp | Skarbnik klasowy: Sierachan Roksana Gospodarz klasy: Rebbane Valeriia Zastępca gospodarza: Waluś Amelia |
O. Białkowska-Strzelecka |
68-300 Lubsko
ul. Powstańców Wlkp. 2