Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Przyjaciele szkoły

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły, nie maja wprawdzie żadnych skrzydeł, 
lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie.
Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych składają serdeczne podziękowania za współpracę, okazaną pomoc, wsparcie i zaangażowanie w sprawy naszej szkoły

Przyjaciółmi szkoły są:

  1. UESA Polska,
  2. Urząd Miasta Lubsko,
  3. Swiss Krono Żary,
  4. Starostwo Powiatowe Żary,
  5. Magnolia,
  6. Sklep "Słoneczko" Tomasz Pogorzelski,
  7. Hotel i Restauracja „Duet” Sebastian i Joanna Abramowicz,
  8. Pałac Brühla Brody,
  9. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Lubsko,
  10. Bar Gastronomiczny Barbara Fordon,
  11. PHU IMPORT- EKSPORT Ryszard Dancewicz,
  12. Mechanika Pojazdowa, Blacharstwo i Lakiernictwo Ryszard Mróz,
  13. Zakład Mechaniki Pojazdowej Bogdan Kołaszewski,
  14. Warsztat blacharsko- lakierniczy Krzysztof Zarówny,
  15. JUBO- TRANS Jerzy i Bogdan Halczuk,
  16. PPHU HIK Janina Oleksy,           
  17. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Bogusław Gabin,
  18. PPHU S.K.Myśliwiec,
  19. P.H.T. Tosa-Truck Tomasz Sawron,
  20. Euro Studio Grażyna Kaszek,
  21. Salon Fryzjerski Franczak Jolanta,
  22. Salon Fryzjerski Magdalena Zaród,
  23. Zakład Fryzjerski Damsko-Męski, Wanda Słomian,
  24. Awangarda – Zbigniew Goździk – Zasieki,
  25. Salon Viola – Wioletta Macewicz – Żary,
  26. Piekarnia- Cukiernia Tadeusz Pogorzelski,
  27. Piekarnia - Rafał Żukowski,
  28. PSS Lubsko,
  29. Piekarnia - Tomasz Apanowicz,
  30. Piekarnia - Tadeusz Czarnecki,
  31. Cukiernia-Piekarnia „ ZAKĄTEK”- Kajetan Adamski,
  32. Hurtownia  DADROX Bis- Joanna Dancewicz,
  33. Sklep J. Dancewicz Jasień,
  34. P.H.U. FAST - Andrzej Kosz,
  35. Firma Handlowa Władysław Hejman,
  36. Sklep BUDOPEX - Dragańczuk Krzysztof,
  37. DELIKATESY Teresa Sosnowska,
  38. Sklep „Żabka” – Lubsko,
  39. Sklep „Wójcicki” – Lubsko,
  40. Sklep „12” Lubsko,
  41. Sklep Wielobranżowy Działkowiec Maria Pacholska,
  42. Stolarstwo Budowlane- Irena i Tadeusz Owsianka,
  43. Zakład stolarski Jacek Sokalski,
  44. Stolarstwo i remonty budowlane Drziurzyński,
  45. SALEX – Jasień,
  46. Meble Tapicerowane - A.Z. Iwaniccy – Lubsko,
  47. A.Z.Iwaniccy s.j Meble tapicerowane,
  48. STAL-MONT – Jasień,
  49. TARTA Sp.z o.o. Waldemar Turczyński
  50. CALEG Lubsko,
  51. ERGOLET – Jasień,
  52. PPHU HIK – Janina Oleksy,
  53. Zakład krawiecki – Lilianna Brożek,
  54. SEP Lubsko,
  55. Zakład usług RTV Stefan Żyburt,
  56. Dekarstwo Ciesielstwo Jan Łobodziec

  57. Szymaniec Janusz,

  58. Dach-Term Zieliński Łukasz, Lubsko.

Jest nam bardzo miło, że zechcieliście Państwo pozytywnie ustosunkować się do naszych potrzeb. Jesteśmy wdzięczni za okazana pomoc i życzliwość. Życzymy Państwu samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook