Get Adobe Flash player

Podsumowanie III Turnieju Wiedzy Historycznej

tytWe czwartek dnia 10.05.2018 r. w  Muzeum Pogranicza Śląsko-Łużyckiego w Żarach odbyło się podsumowanie III Turnieju Wiedzy Historycznej. Konkurs składał się z 8 etapowych konkursów, rozgrywanych co miesiąc od września do kwietnia.  Mistrzem III Turnieju Wiedzy Historycznej została Katarzyna Strzemieczna uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach. Najlepszy Uczeń Szkoły Podstawowej: Dominika Nerga (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Żarach) oraz  Dominik Giedrojć (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku). III miejsce - Filip Wikar (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku). Najlepszy Gimnazjalista Turnieju:  Patrycja Popławska (Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Tuplicach). Najlepszy Uczeń Szkoły Średniej: Maja Grześków (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach). II miejsce -  Estera Zając i Paweł Fortuna (Zespół Szkół Technicznych w Lubsku). III miejsce - Michał Gembara (Zespół Szkół Technicznych w Lubsku).


Mistrzowską Szkołą Turnieju został Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach. W rywalizacji drużynowej I miejsce zajęły: Najlepsza Szkoła Podstawowa: Szkoła Podstawowa nr 2  im. Bolesława Chrobrego w Lubsku. Najlepsza Szkoła Gimnazjalna: Zespół Szkół Publicznych im. Jana Brzechwy w Łęknicy. Najlepsza Szkoła Średnia: Zespół Szkół Technicznych w Lubsku. Nagrody uczestnikom wręczyli: Jacek Jakubiak – Dyrektor Muzeum Pogranicza Śląsko - Łużyckiego w Żarach oraz Jerzy Wojnar zastępca Burmistrza Miasta Lubska. W dalszych konkursach życzymy naszym uczniom jeszcze wyższych lokat.

Galeria

 

Na skróty

logo 1

wiarygodna

librus

plan lekcji1

facebook-76536 1280-1420x670

Erasmus hasło d1

Odliczanie

Do wakacji zostało:
-

Szukaj

Współpraca z Uczelniami

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie

 

pwsz logo16

 www.pwsz.sulechow.pl

 

Uniwersytet Zielonogórski

 logo uz

www.uz.zgora.pl

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Imieniny

Dzisiaj jest
Wtorek
11 grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Damazy, Daniela, Julia, Stefan, Waldemar, Wojmir
Do końca roku zostało
21 dni

Licznik Odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj157
mod_vvisit_counterWczoraj199
mod_vvisit_counterW tym tygodniu356
mod_vvisit_counterOstatni tydzień1379
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2080
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc1272
mod_vvisit_counterWszystko780362

Online (20 minut temu): 7
Twoje IP: 54.226.36.60

Logowanie