Get Adobe Flash player

Konkurs Wiedzy Historycznej „Drogi do niepodległości. Jak powstała II Rzeczpospolita. Walka o granice”

tytW czwartek dnia 22.03.2018 r. w  Muzeum Pogranicza Śląsko-Łużyckiego w Żarach odbył się VII etap III Konkursu Wiedzy Historycznej pt. „Drogi do niepodległości. Jak powstała II Rzeczpospolita. Walka o granice”. W konkursie uczestniczyło 37 uczniów z całego powiatu. Pierwsze miejsce zajął Michał Krzemiński reprezentujący Szkołę Podstawową nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach. Natomiast drugie miejsce wywalczyła uczennica reprezentująca Zespół Szkół Technicznych w Lubsku – Klaudia Danyłków. Ponadto Zespół Szkół Technicznych w Lubsku reprezentowało jeszcze trzech członków Szkolnego Klubu Historycznego „PIAST”: Paweł Fortuna, który został sklasyfikowany na miejscu IV oraz Estera Zając i Michał Gembara, którzy zajęli ex aequo miejsce VI. W dalszych konkursach życzymy uczniom jeszcze wyższych lokat.

Galeria

 

Na skróty

logo 1

wiarygodna

librus

plan lekcji1

facebook-76536 1280-1420x670

Erasmus hasło d1

Odliczanie

Do wakacji zostało:
-

Szukaj

Współpraca z Uczelniami

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie

 

pwsz logo16

 www.pwsz.sulechow.pl

 

Uniwersytet Zielonogórski

 logo uz

www.uz.zgora.pl

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

Imieniny

Dzisiaj jest
Środa
26 września 2018
Imieniny obchodzą
Cyprian, Euzebiusz, Justyna, Łękomir
Do końca roku zostało
97 dni

Licznik Odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj212
mod_vvisit_counterWczoraj394
mod_vvisit_counterW tym tygodniu995
mod_vvisit_counterOstatni tydzień2473
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6836
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc0
mod_vvisit_counterWszystko762609

Online (20 minut temu): 7
Twoje IP: 54.166.203.17

Logowanie