Get Adobe Flash player

Konkurs Wiedzy Historycznej „Drogi do niepodległości. Jak powstała II Rzeczpospolita. Walka o granice”

tytW czwartek dnia 22.03.2018 r. w  Muzeum Pogranicza Śląsko-Łużyckiego w Żarach odbył się VII etap III Konkursu Wiedzy Historycznej pt. „Drogi do niepodległości. Jak powstała II Rzeczpospolita. Walka o granice”. W konkursie uczestniczyło 37 uczniów z całego powiatu. Pierwsze miejsce zajął Michał Krzemiński reprezentujący Szkołę Podstawową nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach. Natomiast drugie miejsce wywalczyła uczennica reprezentująca Zespół Szkół Technicznych w Lubsku – Klaudia Danyłków. Ponadto Zespół Szkół Technicznych w Lubsku reprezentowało jeszcze trzech członków Szkolnego Klubu Historycznego „PIAST”: Paweł Fortuna, który został sklasyfikowany na miejscu IV oraz Estera Zając i Michał Gembara, którzy zajęli ex aequo miejsce VI. W dalszych konkursach życzymy uczniom jeszcze wyższych lokat.

Galeria

 

Na skróty

logo 1

wiarygodna

librus

plan lekcji1

facebook-76536 1280-1420x670

Erasmus hasło d1

Odliczanie

Do wakacji zostało:
-

Szukaj

Współpraca z Uczelniami

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie

 

pwsz logo16

 www.pwsz.sulechow.pl

 

Uniwersytet Zielonogórski

 logo uz

www.uz.zgora.pl

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Imieniny

Dzisiaj jest
Wtorek
11 grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Damazy, Daniela, Julia, Stefan, Waldemar, Wojmir
Do końca roku zostało
21 dni

Licznik Odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj154
mod_vvisit_counterWczoraj199
mod_vvisit_counterW tym tygodniu353
mod_vvisit_counterOstatni tydzień1379
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2077
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc1272
mod_vvisit_counterWszystko780359

Online (20 minut temu): 8
Twoje IP: 54.226.36.60

Logowanie