Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Zajęcia praktyczne w trakcie nauki zdalnej

Zajęcia praktyczne w trakcie nauki zdalnej

Zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji i Nauki dotyczącymi organizacji bezpiecznych i higienicznych warunków nauki uwzględniającymi sytuację epidemiologiczną,

informujemy, iż:

1) Zajęcia praktyczne w technikum będą obywać się w formie zdalnej na platformie Classroom (UESA - elektryk, DPS – technik żywienia, TPS – stacja diagnostyczna, TL – zajęcia praktyczne )

2) Dla uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia realizujących turnus kształcenia teoretycznego w Centrum Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze i Wschowie zajęcia odbywać się będą w formie zdalnej na platformach Moodle itp. (login i hasło zostało przesłane na adres szkolny e-mail ucznia).

3) Uczniowie wszystkich klas branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, będą realizowali zajęcia praktyczne u pracodawców w pełnym wymiarze godzin, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.

Rodzice i wychowawcy klas są zobowiązani do systematycznego monitorowania postępów uczniów w zajęciach zdalnych na platformach Moodle itp.

Uczniowie, którzy mają problem z dostępem do Internetu lub komputera powinni się jak najszybciej zgłosić do wychowawcy klasy lub sekretariatu szkoły w celu rozwiązania problemów, wypożyczenia sprzętu komputerowego.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt pod adresem: lukas_z@zst.lubsko.pl

 

 

 

 

 

 

 

Data dodania: 2022-01-27 12:34:04
Data edycji: 2022-01-27 12:49:59
Ilość wyświetleń: 203

Anonimowa skrzynka na sygnały

W związku z pismem Ministra Edukacji Narodowej udostępniamy Państwu od maja anonimową skrzynkę na sygnały.
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej