Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Sukcesy sportowe

Ważniejsze sukcesy uczniów ZST w ostatnich latach zmaganiach sportowych

Rok szkolny 2012/2013

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zapasy Styl Wolny
III m. - E. Imbierski

Drużynowe Wojewódzkie Mistrzostwa Polski Juniorów w Zapasach w Stylu Klasycznym
II m. - E. Imbierski

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów w Zapasy Styl Wolny
III m. - E. Imbierski

Puchar Polski Kadetów w Zapasy
I m. - E. Imbierski


Rok szkolny 2011/2012

Powiatowa Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
I m. - W. Sierko
III m. - K. Kowalczyk, D. Kołodziejczuk, M. Prokopowicz, A. Puchta, K. Godlewski, K. Zaborowski

Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
III m. - K. Zaborowski

Powiatowa Olimpiada Młodzieży w szachach
IV m. - drużyna ZST

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców
III m. - K. Krajewski
III m. - P. Dąbrowski

Międzyszkolna Liga Strzelecka
I m. - K. Jakuszewicz

Puchar Polski Juniorów w Zapasach Styl Klasyczny
M. Sawicki i T. Imbierski

Mistrzostwa Polski Juniorów
XII m. - D. Hajn
XIV m. - T. Imbierski
XVI m. - M. Swicki


Rok szkolny 2010/2011

Międzyszkolna Liga Strzelecka
I m. - drużynowo (A. Karpowicz, M. Czyżykowski, M. Różański, M. Ceglarz)
I m. indywidualnie - A. Karpowicz

Powiatowa Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
I m. - K. Godlewski (1500 m)
IV m. - M. Różański
IV m. - R. Rzeżawski

Powiatowa Olimpiada Młodzieży w szachach drużynowych
IV m. - R. Szylko, P. Czernichowski, A. Kaca


Rok szkolny 2009/2010

Międzyszkolna Liga Strzelecka
I m. - drużynowo (A. Karpowicz, M. Lorkowska, J. Kaznowski, W. Jurasik, A. Lewandowska)
II m. indywidualnie - A. Karpowicz

Mistrzostwa Powiatu w Zapasach
III m. - D. Hajn
II m. - R. Piekło
III m. - T. Imbierski

Powiatowa Olimpiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych
III m. - D. Pas, P. Pachała

Powiatowa Olimpiada Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych
III m. - drużyna dziewcząt (D. Pas, O. Pietras, E. Graczyk, M. Ceglarz, J. Puchacz, J. Krym, E. Śliwka, A. Piszczek, A. Hance)
IV m. - drużyna chłopców (M. Kołodziej, D. Szarzyński, B. Kordaszewski, D. Nagler, A. Mattya, M. Czyżykowski, K. Witkowski, P. Pachała, D. Gulczyński)

Powiatowa Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
III m. - M. Czyżykowski
I m. - M. Kołodziej
I m. i IV m. - J. Stodolski
I m. - D. Szarzyński

Lubuska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
I m. - M. Kołodziej
IV m. - J. Stodolski
II m. - drużynowo (D. Nagler, M. Kołodziej, M. Czyżykowski, Ł. Kowalczyk)

Halowe Mistrzostwa Polski
X m. - M. Kołodziej

Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce
III m. - M. Kołodziej

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych
I m., II m., III m. - M. Kołodziej

Powiatowa Olimpiada Młodzieży w drużynowym turnieju szachowym
III m. - drużynowo (R. Szylko, M. Kuprys, P. Czernichowski, N. Prabucka)

Powiatowa Olimpiada Młodzieży w siatkówce chłopców
III m. - drużyna ZST (W. Socha, S. Socha, P. Kieliszek, P. Czernichowski, A. Puzio, S. Czarczyński, B. Fałek, Ł. Okołowicz)

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym
III m. - A. Jamont i E. Kichard

Powiatowa Olimpiada Młodzieży w piłce koszykowej dziewcząt
II m. - drużyna ZST (J. Kaniowska, R. Pazdan, N. Prabucka, M. Lorkowska, N. Paś, A. Popowicz, A. Butkiewicz, M. Wasiak, N. Kaczmarek, M. Repeta)

Powiatowa Olimpiada Młodzieży 5-tki piłkarskie dziewcząt
II m - drużyna ZST (G. Semczyszyn, P. Warchoł, A. Mróz, R. Pazdan, E. Kichard, M. Rupeta, E. Graczyk, A. Hance)

Data dodania: 2019-02-21 12:57:46
Data edycji: 2019-02-21 12:59:05
Ilość wyświetleń: 380

Anonimowa skrzynka na sygnały

W związku z pismem Ministra Edukacji Narodowej udostępniamy Państwu od maja anonimową skrzynkę na sygnały.
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook