Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Konsultacje

Terminy konsultacji dla uczniów szkoły

w roku szkolnym 2019/2020

 

L.P

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINA

1.            

Bażańska Alicja

Wtorek

15:00-15:45

2.            

Bednarek Małgorzata

Poniedziałek

15:00-15:45

3.            

Bereźnicki Arkadiusz

Środa

15:00-15:45

4.            

Białkowska Olga

Wtorek

15:00-15:45

5.            

Bryłka Urszula

Środa

15:00-16:00

6.            

Butkiewicz Anna

Środa

15:00-15:45

7.            

Burzawa Ewa

Piątek

15:00-15:45

8.            

Nagler Edyta

Czwartek

15:30-17:00

9.            

Czarna Mariola

Środa

15:00-15:45

10.         

Czerniawska Alicja

Środa

15:00-15:45

11.         

Czerniawski Krzysztof

Wtorek

15:00-15:45

12.         

Drozdek Łukasz

Środa

15:00-15:45

13.         

Dylewicz Teresa

Czwartek

15:00-15:45

14.         

Fabiańczyk Ryszard

Środa

15:00-15:45

15.         

Grzesiak Anna

Poniedziałek

15:00- 15:45

16.         

Gruszka Wioleta

Środa

15:00-15:45

17.         

Grudziak Anna

Środa

15:00-15:45

18.         

Hamerski Krzysztof

Czwartek

15:00-15:45

19.         

Hejman Magda

Poniedziałek

15:00-15:45

20.         

Kasperski Krzysztof

Środa

15:00-15:45

21.         

Knop Krzysztof

Czwartek

15:00-15:45

22.         

Kiszka Jan

Środa

15:00-15:45

23.         

Kołaszewski Krystian

Środa

15:00-15:45

24.         

Korostylew Aneta

Wtorek

15:00-15:45

25.         

Kowsz Krzysztof

Czwartek

15:00-15:45

26.         

Krzywiecki Zdzisław

Czwartek

17:00-18:00

27.         

Kret Daniel

Czwartek

15:00-15:45

28.         

Kowalczuk Strefan

Środa

15:00-15:45

29.         

Łanda Paula

Czwartek

15:00-15:45

30.         

Kunicka Marta

Czwartek

15:00-15:45

31.         

Mickiewicz Bernadeta

Czwartek

15:00-15:45

32.         

Mołodecka Paczesny Lucyna

Środa

15:00-15:45

33.         

Nadskakuła - Maćkowiak Barbara

Czwartek

15:00-15:45

34.         

Nowicka Katarzyna

Wtorek

15:00-15:45

35.         

Ogonowska Małgorzata

Środa

15:00-15:45

36.         

Ossowski Mariusz

Piątek

14.10-15.00

37.         

Perlińska-Jankowska Lidia

Piątek

15.00-15.45

38.         

Paszkowska Anna

Środa

15:00-15:45

39.         

Parfianowicz Agata

Wtorek

15:00-15:45

40.         

Rycerz Joanna

Wtorek

15:00-15:45

41.         

Sawicki Mirosław

Środa

15:00-17:00

42.         

Sowiński Krzysztof

Czwartek

15:00-15:45

43.         

Szymczak Renata

Czwartek

15:00-15:45

44.         

Ks. Szymański Robert

Poniedziałek

15:00-15:45

45.         

Wawrzynkiewicz Danuta

Wtorek

15:00-15:45

46.         

Wawrzyniak Elżbieta

Środa

15:00-15:45

47.         

Załużny Marcin

Wtorek

15:00-15:45

48.         

Ziemba Łukasz

Środa

15:00-15:45

Data dodania: 2019-02-21 13:10:23
Data edycji: 2020-03-10 10:17:15
Ilość wyświetleń: 399

Anonimowa skrzynka na sygnały

W związku z pismem Ministra Edukacji Narodowej udostępniamy Państwu od maja anonimową skrzynkę na sygnały.
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook