Get Adobe Flash player

Samorząd Uczniowski

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018

Przewodnicząca:

Dominik Białooki kl. IITL/TE

Wiceprzewodniczący:

Izabela Piróg kl. III TL/TE
Protokolant:

Joanna Jasińska kl. I TL

Członkowie:

Bartłomiej Zając kl. I TPS

Natalia Pietraszko kl. I TŻ/TE

Laura Grabarek kl. I TL

Natalia Słowikowska kl. II TL/TE

Wiktoria Witkowska kl. II TL/TE

Sztandar szkoły:

Izabela Piróg, Edyta Zielińska, Piotr Kobita

Opiekun: Małgorzata Ogonowska

Opiekun SU: Marta Kunicka

Samorząd Uczniowski: ogół uczniów szkoły

Rada Samorządu Uczniowskiego - przedstawiciele klas:

Lp. Klasa Trójka klasowa Wychowawca
Klasy pierwsze
1 I TPS Iwanowska Paulina, Reginia Michał, Zając Bartłomiej A. Paszkowska
2 I TŻ/TE Gwozdowska Klaudia, Pietraszko Natalia, Modrak Kacper M. Ogonowska
3 I BR Lewicki Mikołaj, Szwajcer Sara, Kędzierski Dominik Z. Krzywiecki
4 I TL Grabarek Laura, Jasińska Joanna, Siwik Alicja Ł. Ziemba
Klasy drugie
5 II TŻ/TPS Sierachan Ilona, Juszczak Natalia, Karpowicz Dominik M. Kunicka
6 II TL/TE Słowikowska Natalia, Białooki Dominik, Witkowska Wiktoria R. Szymczak
7 II WZ Siusta Kamila, Domańska Magda, Morawski Maciej E. Chełminiak
Klasy trzecie
8 III TŻ/TPS Siwik Norbert, Kisielewska Julia,Gawron Sebastian, Rybaczuk Dominika, Ostapowicz Kewin A. Korostylew
9 III TL/TE Piekło Jacek, Piróg Izabela, Zielińska Edyta, Kuczyńska Milena Ł. Drozdek
10 III WZ Nakonieczna Joanna, Diaków Daniel, Irzyńska Wiktoria M. Czarna
Klasy czwarte
11 IV TŻ/TPS  Kniat Patryk, Czyżewski Krystian, Kindra Jacek K. Sowiński
12 IV TL/TE  Rogalski Szymon, Zaród Adam, Witczak Michał, Gawron Dagmara A. Butkiewicz

 

Regulamin Samorządu Uczniowskiego

 

 

Na skróty

logo 1

wiarygodna

librus

plan lekcji1

facebook-76536 1280-1420x670

Erasmus hasło d1

Odliczanie

Do wakacji zostało:
-

Szukaj

Współpraca z Uczelniami

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie

 

pwsz logo16

 www.pwsz.sulechow.pl

 

Uniwersytet Zielonogórski

 logo uz

www.uz.zgora.pl

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

Imieniny

Dzisiaj jest
Niedziela
22 lipca 2018
Imieniny obchodzą
Albin, Bolesława, Bolisława, Laurencjusz, Wawrzyniec, Maria Magdalena, Milenia, Pankracy, Więcemiła
Do końca roku zostało
163 dni

Licznik Odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj149
mod_vvisit_counterWczoraj224
mod_vvisit_counterW tym tygodniu149
mod_vvisit_counterOstatni tydzień1861
mod_vvisit_counterW tym miesiącu4351
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc0
mod_vvisit_counterWszystko743824

Online (20 minut temu): 4
Twoje IP: 54.80.7.173

Logowanie