Get Adobe Flash player

Zarządzanie i organizacja

Zarządzanie i organizacja

W szkole są przestrzegane obowiązujące przepisy prawa. Kierownictwo szkoły stale podnosi jakość zarządzania. W oparciu o funkcjonującą w szkole sieć informatyczną, stronę internetową szkoły i platformę edukacyjną będziemy doskonalić system komunikacji, podnosząc tym samym sprawność zarządzania. W szkole powołano zespół, którego zadaniem jest opracowanie i wdrożenie systemu kontroli zarządczej w placówce. Efektem wdrożenia systemu powinna być poprawa jakości pracy szkoły we wszystkich obszarach jej działalności. W szkole powołuje się zespoły nauczycieli do realizacji wytyczonych celów. Rada Pedagogiczna podejmuje decyzje i wydaje opinie zgodnie z kompetencjami stanowiącymi zawartymi w statucie szkoły i prawem oświatowym.

W szkole działa Rada Rodziców zgodnie z opracowanym regulaminem, dyrektor zasięga opinii Rady Rodziców w kwestiach dotyczących wychowania, awansu zawodowego nauczycieli, zapewnienia bezpieczeństwa wychowanków i innych istotnych sprawach dla prawidłowego rozwoju placówki. Rozwijamy samorządność uczniowską, opinia samorządu jest brana pod uwagę przy nagradzaniu i wymierzaniu kar uczniom, organizacji szkolnych imprez, planowaniu wycieczek, ocenianiu zachowania i ocenie nauczycieli. W placówce stwarza się warunki do działania związków zawodowych, opinia związków jest brana pod uwagę przy podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących kierunków rozwoju szkoły, kierowaniu pracowników na szkolenia, typowanie do nagród i wyróżnień oraz w szczególności przy podziale środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.  

 

Na skróty

logo 1

wiarygodna

librus

plan lekcji1

facebook-76536 1280-1420x670

Erasmus hasło d1

Odliczanie

Do wakacji zostało:
-

Szukaj

Współpraca z Uczelniami

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie

 

pwsz logo16

 www.pwsz.sulechow.pl

 

Uniwersytet Zielonogórski

 logo uz

www.uz.zgora.pl

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

Imieniny

Dzisiaj jest
Środa
26 września 2018
Imieniny obchodzą
Cyprian, Euzebiusz, Justyna, Łękomir
Do końca roku zostało
97 dni

Licznik Odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj219
mod_vvisit_counterWczoraj394
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1002
mod_vvisit_counterOstatni tydzień2473
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6843
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc0
mod_vvisit_counterWszystko762616

Online (20 minut temu): 9
Twoje IP: 54.166.203.17

Logowanie