Get Adobe Flash player

Powiatowa Gala Nauki, Techniki, Kultury i Sportu

tyt02 lutego 2018 r. w Powiatowym Centrum Sportu w Żarach odbyła się II Powiatowa Gala Nauki, Techniki, Kultury i Sportu. Gospodarzem wydarzenia był Starosta Żarski Janusz Dudojć. ZST reprezentowała liczba grupa uczniów, którzy z rąk Starosty i Radnych Powiatu Żarskiego otrzymali stypendia. Stypendia za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sportu otrzymała Natalia Tomiałowicz, w dziedzinie nauki zawodu Dagmara Gawron, Kamil Waluś, Kewin Ostapowicz, Sebastian Lipnicki i Klaudia Danyłków. Ponadto Marcin Ksiuk otrzymał nagrodę Starosty Powiatu Żarskiego za osiągnięcia w dziedzinie wędkarstwa, a Klaudia Ekiert i Szymon Rogalski wyróżnienie za osiągnięcia sportowe na szczeblu powiatowym. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!
Galeria

 

Na skróty

Plan lekcji

facebook-logo

234x60

Logo ERASMUS

rekrutacja

matura

egzamin zawodowy

bip

Odliczanie

Do wakacji zostało:
-

Szukaj

Współpraca z Uczelniami

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie

 

pwsz logo16

 www.pwsz.sulechow.pl

 

Uniwersytet Zielonogórski

 logo uz

www.uz.zgora.pl

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Imieniny

Dzisiaj jest
Piątek
23 marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat, Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr, Zbysław
Do końca roku zostało
284 dni

Licznik Odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj299
mod_vvisit_counterWczoraj301
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2007
mod_vvisit_counterOstatni tydzień2119
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5751
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc0
mod_vvisit_counterWszystko704415

Online (20 minut temu): 4
Twoje IP: 54.198.149.239

Logowanie